Fotogalerie


EXTERIÉR

Naše zařízení se nachází v klidné vesničce, nedaleko od obce Hronov a polského hraničního přechodu. Volný čas rádi trávíme na terase či před domem v zahradě.

INTERIÉR

Naše zařízení se skládá ze dvou oddělení. V přízemí naleznete jídelnu, kancelář, prádelnu, kuchyň a společenská místnost. Pokoje pro naše klienty jsou na 1. a 2. oddělení, vše propojeno bezbariérových výtahem. Máme tu převážně dvoulůžkové pokoje.

AKCE

V rámci volnočasových aktivit se u nás konají různé činnosti. V současné době u nás probíhají různé pohybové aktivity, hraní stolních her, poslech hudby, procvičování paměti, tvoření různých výrobků a procvičování jemné motoriky.

Také pořádnáme různé koncerty, hudební estrády,  výlety do našeho okolí i dál, opékání párků nebo pálení čarodejnic. Připravujeme i mikulášskou besídku. Když je potřeba, zapojíme naše klienty do  pracovních činností, a to do hrabání spadaného listí, sběru úrody a podobně. Také rádi pečeme cukroví na Vánoce, na podzim dlabeme dýně. Vše je dobrovolné a nikoho nenutíme, ale zárověň se snažíme motivovat. Při každé činnosti se trochu odreagujeme a příjdeme na jiné myšlenky.

 

2019

 

2018

2017

2016

2015